Castle of Legends

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 657 MB
  • Version 1.22
  • Dil Türkçe
  • Firma CHANGYOU.COM
Castle of Legends mobil cihazınızda oynayabileceğiniz strateji oyunları arasındadır.

Castle of Legends mobil cihazınızda oynayabileceğiniz strateji oyunları arasındadır. 

Android işletim sistemi bulunan akıllı mobil cihazınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz Castle of Legends oyunu sizlere eşsiz bir strateji oyunu deneyimi yaşatacak kaliteye sahiptir. Sizde stratejinize güveniyorsanız ve ben kalemi düşmanlara karşı korurum diyorsanız Castle of Legends oyununa sahip olarak düşmanlarınızı alt edebilirsiniz.

Oyunda güç sahibi olan Lordların yapmış olduklar başarısız bilim deneyleri ülkeyi kötü bir yere sürükledi ve bu deneylerin sonuçlarının başarısız olması koruma kalkanın bir takım çatlaklara sebep oldu. Bu sebeple bir çok çeşitte ve güçte olan canavarlar ülkeye giriş yaptı. 

Canavarları yenmek için ilk olarak güçsüz durumda olan kalenizi onarmalı ve eskisinden daha güçlü hale getirmelisiniz. Daha sonra askeri birliklerinizi toplayıp, silahlandırmalı ve canavarlara karşı saldırıya geçmelisiniz. Bunu başarmak için ise en önemli şey olan strateji unsurunda en iyisi olmalısınız. Kendi ülkenizi kurtarmak için en güçlü savaş stratejisini kurun ve oyuna başlamak için daha fazla zaman kaybetmeyin.

Daha Fazla Göster
Castle of Legends indir
DİĞER SÜRÜMLER